Ankara Özel Metropol Kız Yurdu

Özel Metropol Kız Yurdu, ankara kız yurdu, ankadaradaki kız yurtları, ankara yurtlar, ankara yurt, yurtlar, ankara üniversitesi yurdu, ucuz yurt, ankara gazi üniversitesi yurdu, akredite yurt, özel yurt

GAZİ VE ANKARA ÜNİVERSİTESİ İLE BİRLEŞİK KONUMDADIR.

Özel Metropol Kız Öğrenci Yurtları olarak, Üniversite sınav sonuçlarının tüm öğrencilere hayırlı olmasını dileriz. Üniversitelere yerleşen tüm öğrencileri tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Ankara'ya yerleşen öğrencileri yurdumuzda ağırlamaktan mutluluk duyarız...

Özel Metropol Kız Öğrenci Yurtları kurulduğu andan itibaren Atatürk ilke ve İnkılâplarını benimsemiş, 21. Yüzyıla yakışır bir yurt olarak en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.Yurdumuz Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak çalışmakta ve bakanlığın tebliğine göre yönetilmektedir.

Metropol Öğrenci yurtları Ankara Üniversitesinin tek Akredite öğrenci yurdudur.

Yurt olarak amacımız sadece konaklama hizmeti sunmak değil, bunun yanı sıra ülkemizin geleceği olan gençlerimizin sosyal gelişmelerine de katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Bu hedefe yürürken de yurt yönetiminde profesyonel, tecrübeli ve güler yüzlü bir yönetim kadrosu ile öğrenci ve ailelilerin memnuniyeti sağlanmaya çalışılmaktadır.

Özel Metropol Kız Öğrenci Yurtları konum itibariyle Üniversitelere ve toplu taşıma araçlarına en yakın noktadadır. Yurt olarak öğrencilerimizi ders sitresinden biraz olsun uzaklaştırmak için düzenlediğimiz moral geceleri, tiyatro, sinema etkinlikleri ve gezilerle güçlü dostlukların başlaması ve pekiştirilmesi sağlanmaktadır.

Amacımız farklı ortamlardan gelen kızlarımıza aynı çatı altında ortak duyguları yaşatabilmektir.

Özel Özel Metropol Kız Öğrenci Yurtları öğrencileri ve çalışanları ile büyük bir ailedir.

Yurdumuzun hiçbir cemaat ile ilgisi yoktur.

Özel Metropol Kız Öğrenci Yurdu

Üniversitelere Ulaşım İmkanlarını Görmek İçin Tıklayınız

"Gazi Üniversitesi ve Ankara Üniversitesine Yürüme Mesafesinde."

"ODTÜ, Hacettepe Üniversitesi Beytepe, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Etlik Yerleşkesi, Türk Hava Kurumu Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi’ne Tek Vasıtayla Ulaşım İmkanı."

Huzurlu ve Güvenli Ortam için Doğru Adrestesiniz.

Lütfen Bilgilendirilmek için arayanız yada mail atınız. İletisime Geçin

İletişime Geçin