Ankara Özel Metropol Kız Yurdu

Özel Metropol Kız Öğrenci Yurtları olarak, Üniversite sınav sonuçlarının tüm öğrencilere hayırlı olmasını dileriz. Üniversitelere yerleşen tüm öğrencileri tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Ankara'ya yerleşen öğrencileri yurdumuzda ağırlamaktan mutluluk duyarız...

Özel Metropol Kız Öğrenci Yurtları kurulduğu andan itibaren Atatürk ilke ve İnkılâplarını benimsemiş, 21. Yüzyıla yakışır bir yurt olarak en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

ANKARA ÖZEL METROPOL KIZ ÖĞRENCİ YURDU olarak kurumsal kaliteden ödün vermeksizin otel konforunda ve evinizin sıcaklığında konaklama hizmeti vermekteyiz. T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı olarak 12 yıllık özel kız yurdu hizmeti vermekteyiz.Bakanlığın yönetmelik ve tebliğlerine göre yönetilmektedir. Yurdumuz aynı zamanda güven,huzur,başarı ve kalite arayan öğrencilerimizin noktası olmayı amaçlamaktadır. Pedagojik eğitim almış güler yüzlü idari kadromuz, personelimiz ile birlikte sınırsız ve hoşgörülü bir hizmet anlayışıyla öğrencimizin ve ailelerinin memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Metropol Öğrenci yurtları Ankara Üniversitesinin tek Akredite öğrenci yurdudur. Yurt olarak amacımız sadece konaklama hizmeti sunmak değil, bunun yanı sıra ülkemizin geleceği olan gençlerimizin sosyal gelişmelerine de katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Bu hedefe yürürken de yurt yönetiminde profesyonel, tecrübeli ve güler yüzlü bir yönetim kadrosu ile öğrenci ve ailelilerin memnuniyeti sağlanmaya çalışılmaktadır.

Özel Metropol Kız Öğrenci Yurtları konum itibariyle Üniversitelere ve toplu taşıma araçlarına en yakın noktadadır. Yurt olarak öğrencilerimizi ders sitresinden biraz olsun uzaklaştırmak için düzenlediğimiz moral geceleri, tiyatro, sinema etkinlikleri ve gezilerle güçlü dostlukların başlaması ve pekiştirilmesi sağlanmaktadır.

Amacımız farklı ortamlardan gelen kızlarımıza aynı çatı altında ortak duyguları yaşatabilmektir.

Özel Özel Metropol Kız Öğrenci Yurtları öğrencileri ve çalışanları ile büyük bir ailedir. Yurdumuzun hiçbir cemaat ile ilgisi yoktur.

Yurt binamız 2018 yılında çıkan yeni öğrenci yurt yönetmeliğine, yangından korunma yönetmeliğine, depreme dayanıklılık yönetmeliğine uygun ve standartlar üstü öğrenci yurdu olarak hizmet vermektedir.

Yurdumuzda kullanılan metal, ahşap, kumaş, perde, vs. tüm ürünler anti bakteriyel, TSE ve CE belgelidir.

Yurdumuzda öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları düşünülmüş olup kurumumuzda; revir, spor salonu, sauna,tv odaları,bilişim odaları, etüt – çalışma odası, çamaşırhane, ütü odası, hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Yurt binamızda; asansör,yangın merdiveni, hidrofor, jeneratör, paslanmaz su deposu, konveksiyonel yangın söndürme sistemi, 24 saat güvenlik, merkezi ısınma, bahçe ile tüm detaylar düşünülmüştür.

Tüm odalarımızda kendine ait banyo, WC ve balkon bulunmaktadır. Odalarımızda full ortopedik yataklı bazalı sistem kullanılmakta olup ranzalı odamız yoktur. Yurt binamız otel tipinde yapılmış olup tüm odalarımız suit şeklindedir. Yurdumuz; güven, kalite, huzur ve ekonominin kesiştiği bir aile ortamında hizmet vermektedir.

"Gazi Üniversitesi ve Ankara Üniversitesine Yürüme Mesafesinde."

"ODTÜ, Hacettepe Üniversitesi Beytepe, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Etlik Yerleşkesi, Türk Hava Kurumu Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi’ne Tek Vasıtayla Ulaşım İmkanı."

Yakın Üniversiteler

Yorum ve Öneri Tahtası

Huzurlu ve Güvenli Ortam için Doğru Adrestesiniz.

Lütfen Bilgilendirilmek için arayanız yada mail atınız.

Okunma 7077 kez
Bu kategorideki diğerleri: « Hizmetlerimiz